Poszerzamy horyzonty językowe

Dedalus English
ul. ul. Marchewkowa 3/4
52-311 Wrocław
+48 504 568 267
[email protected]

Dedalus English – Kursy nauki języka angielskiego

Proponujemy Państwu kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania rozwijające podstawowe 4 umiejętności: mówienie, czytanie, pisanie i słuchanie, przy czym komunikacja jest podczas naszych zajęć najważniejsza. Przez lata wypracowaliśmy naszą własną metodę nauczania będącą efektem połączenia metody tradycyjnej z metodą Callana. Dzięki technikom stosowanym przez naszych lektorów, metoda Dedalus English pozwala naturalnie przełamać tzw. barierę językową i sprawia, że nawet początkujący uczniowie mówią już na pierwszych zajęciach.

Nasze kursy prowadzone są przez doświadczonych lektorów polskich i Native Speakerów w oparciu o klasyczne podręczniki najlepszych wydawnictw językowych – Oxford, Cambridge, Longman, McMillan – a także materiały dodatkowe przygotowane specjalnie na potrzeby zajęć.

Posiadamy w ofercie szeroki wybór zajęć, dopasowany do indywidualnych potrzeb naszych studentów.

Oprócz standardowych stacjonarnych kursów angielskiego, oferujemy także:

  • naukę angielskiego przez internet i z wykorzystaniem platformy e-learningowej ONLINE ENGLISH
  • lekcje polskiego dla obcokrajowców
  • kursy metodyczne dla obcokrajowców przygotowujące do pracy lektora języka angielskiego w Polsce

Metoda Dedalus English

W przeciwieństwie do wielu szkół językowych – my nieustannie doskonalimy naszą ofertę. Nie zatrzymujemy się na przygotowanych programach nauczania, ale pragniemy odszukiwać w świecie nauki nowe sposoby poznawania i przyswajania wiedzy. Efektem poszukiwań, którym przyświecała chęć stworzenia efektywnej i nieskomplikowanej techniki uczenia się, stała się Metoda Dedalus English. Jest to nasz, autorski sposób na zapoznawanie uczestników kursów z nową leksyką i gramatyką angielską. Wieloletnie praktyka pokazuje też, jak ogromną efektywnością cieszy się Metoda Dedalus English. Łącząc w sobie to, co najskuteczniejsze w tradycyjnych technikach nauczania, z tym, co nowoczesne i ukierunkowane na indywidualne predyspozycje uczestników przeprowadzanych kursów, staje się również antidotum dla osób „wiecznie początkujących”.

Metoda Callana

Nasza szkoła we Wrocławiu prowadzi kursy językowe angielskiego, oparte na sprawdzonych metodach nauczania. Jedną z nich jest metoda Callana, dążąca do opanowania danego słownictwa w krótkim czasie. Technika ta przeznaczona jest przede wszystkim dla tych, którym zależy na szybkim opanowaniu języka mówionego. Opiera się ona na kilkunastu etapach, w których uczeń poznaje nowe słówka, a jednocześnie utrwala te, których nauczył się na etapach poprzednich.

Zapraszamy do zapoznania się bliżej z naszymi propozycjami zajęć.