Poszerzamy horyzonty językowe

Dedalus English
ul. Marchewkowa 3/4
52-311 Wrocław
+48 504 568 267
[email protected]

Metoda Callana

Metoda Callana została wprowadzona w 1960 roku przez Robina Callana i zdobyła ogromną popularność na całym świecie. Jest to specjalnie opracowany system dynamicznej i niezwykle efektywnej nauki języka angielskiego wykorzystujący naturalne metody przyswajania języka, który opiera się na ciągłej wymianie pytań i odpowiedzi pomiędzy lektorem a studentami. Metoda ta przypomina naturalną naukę języka przez dzieci – studenci słuchają i odpowiadają na pytania nauczyciela dzięki czemu automatycznie przyswajają wiedzę, a przy okazji opanowują gramatykę i słownictwo języka poprzez specjalnie opracowany system powtórzeń.

W Metodzie Callana materiał podzielony jest na 12 etapów (ang. stages), od poziomu początkującego (ang. Beginners) aż do poziomu zaawansowanego (ang. Upper-intermediate), przy czym każdy etap bazuje na poprzednim, a uczniowie przechodzą kolejno od zagadnień mniej do bardziej skomplikowanych.

W DEDALUS ENGLISH zajęcia Metodą Callana prowadzone są przez najlepszych amerykańskich lektorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu tą metodą.

Zapisz się już teraz!

Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie lub zadzwoń pod numer 504 568 267.