Poszerzamy horyzonty językowe

Dedalus English
ul. Marchewkowa 3/4
52-311 Wrocław
+48 504 568 267
[email protected]

Business english

Nauka Business English w naszej szkole to idealny sposób na podniesienie kwalifikacji zarówno dla właścicieli firm, managerów i kadry zarządzającej, jak i dla wszystkich pracowników. Szkoły powinny rozumieć wagę języków obcych w globalnej komunikacji biznesu. DEDALUS ENGLISH z Wrocławia proponuje różnorodne kursy i metody, które odpowiadają Państwa potrzebom. Nasz cel to pomoc firmom w doskonaleniu i rozwijaniu pracowników w zakresie umiejętności językowych, aby ich rosnące kompetencje przekładały się na sukces organizacji.

Nasze kursy angielskiego dla firm prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, którzy posiadają ogromne doświadczenie w nauczaniu angielskiego w biznesie i prowadzą zajęcia przygotowane pod kątem danej branży oraz specyfiki działalności organizacji, tak aby dostarczyć Państwa firmie maksimum korzyści i niezbędnej wiedzy.

Zajęcia prowadzi nauczyciel polski lub Native Speaker na wszystkich poziomach zaawansowania. Terminy zajęć ustalamy indywidualnie z Klientem w dogodnych dla niego terminach i dopasowujemy program zajęć w wersji Business do jego potrzeb i pracowników.

Wrocławska szkoła DEDALUS ENGLISH oferuje usługi bardzo elastyczne oraz zgodne z najnowszymi trendami w nauczaniu języka angielskiego jako obcego. Wykorzystujemy najbardziej skuteczne techniki nauczania, które w stosunkowo krótkim czasie pozwalają osiągnąć wysoki poziom zaawansowania językowego. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny – przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.

Zapraszamy do współpracy!