Poszerzamy horyzonty językowe

Dedalus English
ul. Marchewkowa 3/4
52-311 Wrocław
+48 504 568 267
[email protected]

Test on-line

Aby lepiej poznać swoje potrzeby nauki języka, zapraszamy do wypełnienia testu on-line, który wskaże, na jakim poziomie jest Twój angielski. Łatwiej będzie dobrać odpowiedni poziom zaawansowania zajęć, dostosowany do indywidualnych kompetencji.

Nasze szkoły językowe we Wrocławiu przeprowadzają kursy angielskiego dla każdego poziomu zaawansowania i dla osób w każdym wieku. Prowadzimy również szkolenia business english, ułatwiające komunikację w rozmowach biznesowych i są praktyczne w przypadku współpracy z zagranicznymi firmami.

Niektóre z zajęć w naszej szkole prowadzi native speaker, dzięki czemu dużo łatwiej jest ukształtować odpowiedni akcent.

Nasze kursy językowe prowadzone są przede wszystkim na podstawie dwóch skutecznych metod – Callana oraz Dedalus English. Opierają się one przede wszystkim na praktycznej nauce języka, włączając w to wiele rozmów z native speakerami oraz polskimi nauczycielami.

Placement test for adults

Poniższy test składa sie z 50 pytań sprawdzających ogólną wiedzę z zakresu gramatyki i słownictwa języka angielskiego. Trudność pytać stopniowo wzrasta. Zaznacz prawidłową odpowiedź zgodnie z przykładem:

Przykład:

Prawidłowa odpowiedź: C

Test